Jak sprostać wyzwaniom w branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej i środków czystości

Webinar na żądanie | 52 min.

Oprogramowanie do zarządzania produkcją dla branży spożywczej, kosmetycznej i środków czystości

Zachowanie elastyczności i sprawności operacyjnej w branżach takich jak spożywcza, kosmetyczna i środków czystości, nabrało w ostatnim czasie zupełnie nowego znaczenia. Zapotrzebowanie na niektóre produkty wzrosło nawet 6-krotnie, co pociągnęło za sobą konieczność zmian w planowaniu (harmonogramie) produkcji, tak aby do maximum wykorzystać moce linii produkcyjnych, a także potrzebę natychmiastowej reakcji na oczekiwania klientów i opracowania, przetestowania i wprowadzenia nowych formuł i receptur. Jednocześnie należy zachować rygorystyczne normy jakościowe i zgodność z przepisami, stosując podejście ograniczania ryzyka.

Podczas webinaru przedstawimy korzyści płynące z digitalizacji operacji produkcyjnych.

Dołącz do nas, by odkryć zalety kompleksowego rozwiązania MOM dla branży spożywczej, kosmetycznej i środków czystości.

Dowiesz się:

  • Jak osiągnąć integrację pionową – synchronizację biznesu i produkcji poprzez połączenie procesów i sprawny przepływ (rozpowszechnianie) informacji w czasie rzeczywistym
  • Jak zredukować liczbę błędów i koszty produkcji poprzez koordynację zadań, automatyzację procesów i systemów wspierających zarządzanie, bezpośredni dostęp (w formie elektronicznej) operatorów do planów produkcji, dokumentacji technologicznej i instrukcji stanowiskowych.
  • Jak zintegrować testy jakości i reagować bezzwłocznie na wszelkie niezgodności we wszystkich procesach produkcyjnych.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.