Páteř pro digitalizaci vašeho podniku

Záznam webináře | 57 minut

Digitalizace výrobního podniku je v dnešní dynamické době nutností.

Šlape vám konkurence na paty? Potřebujete být rychlejší a levnější? Pomůžeme vám zvýšit produktivitu a udržet konkurenceschopnost.

Řešením je digitalizace podniku. Vybudujte vlastní digitální páteř, která kromě rychlejší a efektivnější formy práce přinese propojení celého výrobního podniku do jednoho celku. Digitální páteř šetří náklady na provozování existujících a nových systémů, zjednodušuje jejich správu a údržbu, ale hlavně tvoří pevný základ pro budoucí rozvoj podniku. Šetří čas při komunikaci a zamezuje chybám, které podnik stojí nemalé peníze. Zkrátka vytvoříte spolehlivý základ pro další růst dle aktuálních potřeb vaši společnosti.

Chcete vědet více co vám taková digitální páteř přinese? Podívejte se na záznam webináře, kde vám předstvíme přínosy řešení Teamcenter. 

Webinář je určený pro management.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.