Přejít k obsahu
White paper

Pokročilá strojírenská výroba - využití PLM ke zlepšení vývoje strojů a průmyslových výrobků

Výrobci průmyslových strojů jsou konfrontování se změnami, které vyžadují změny procesů v cyklu návrhu a vývoje. Tento technický dokument pomáhá managementu výrobců strojů a průmyslových výrobků vyhodnotit možný vliv správy životního cyklu výrobku (PLM) na zkoumání konkrétních dopadů na pět klíčových procesů. Patří mezi ně tvorba nabídek, výroba na objednávku, instalace a provoz, podpora v provozu a vývoj nových výrobků. 

Tento dokument obsahuje přehled výhod řešení pokročilého strojírenství společnosti Siemens Digital Industries Software, které přináší mj. snadnou implementaci změn návrhů během vývoje výrobků.

Advanced Machine Engineering Streamlines Machine Development

Chcete-li si technický dokument stáhnout, registrujte se zde

Nejste registrován!

Váš požadavek nebyl odeslán. Zkuste to znovu později.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens Digital Industries Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in our consent declaration. Please visit our privacy policy and manage your preferences.


Děkujeme.

Úspěšně jste se zaregistrovali ke stažení technického dokumentu Pokročilá strojírenská výroba - využití PLM ke zlepšení vývoje strojů a průmyslových výrobků.