Cloudový PLM systém budoucnosti je zde - vyzkoušejte Teamcenter X!

PLM v cloudu v podobě softwaru jako služby (SaaS) přináší rychlé výsledky

Záznam webináře | 38 minut

Podívejte se na tento webinář se speciálním hostem ze společnosti CIMdata a dozvíte se více informací o výhodách PLM v cloudu a o tom, jak vám Teamcenter X může pomoci úspěšně se orientovat v současných a budoucích příležitostech s moderním systémem řízení životního cyklu výrobků.

PLM v cloudu
PLM v cloudu

Uvažujete o systému řízení životního cyklu výrobků (PLM), který vám pomůže rychleji inovovat, snížit náklady a zkrátit dobu uvedení na trh? Uvažovali jste o PLM v cloudu nebo o cloudovém PLM systému v podobě softwaru jako služby (SaaS)?

Podívejte se na tento webinář a dozvíte se více informací o PLM, které je připravené na budoucnost, a které vám pomůže dosáhnout vašich obchodních cílů. Podívejte se na mnoho dalších výhod, jako je snadná registrace vašich uživatelů a zabezpečený přístup k datům životního cyklu výrobku kdekoli a z jakéhokoli zařízení.

PLM v cloudu snižuje náklady spojené s vlastnictvím

Zjistěte, jak můžete omezit požadavky na IT zdroje a náklady na infrastrukturu a současně rychleji získat benefity PLM řešení. 

Cloudový PLM v podobě SaaS, který roste současně s růstem vašich obchodních potřeb

Zjistěte, jak mohou ty nejlepší, nejspolehlivější a nejtrvanlivější cloudové služby růst společně s vaším podnikáním. Zvyšujte počty uživatelů, přidávejte další aplikace, systém bude růst s vámi. 

Vyzkoušejte si cloudový PLM systém v podobě SaaS díky bezplatné zkušební verzi

Vyzkoušejte si, jak snadný je přístup a používání PLM systému v cloudu díky bezplatné 30denní zkušební verzi řešení Teamcenter X.


Přednášející při webináři na téma PLM v cloudu:

Tom Gill

Výkonný konzultant, manažer pro firemní hodnoty a integraci, CIMdata

Více než 25 let zkušeností s používáním počítačových řešení v inženýrství a výrobě. Před nástupem do společnosti CIMdata v roce 2010 pracoval jako nezávislý konzultant pro PLM systémy; předtím strávil více než 20 let ve společnostech s velkoobjemovou výrobou. Tom má bakalářský titul ve strojírenství z University of Maine.

Bill Lewis

Ředitel marketingu, Teamcenter, Siemens Digital Industries Software

Bill působí v odvětví PLM přes 23 let, zastával mnoho různých funkcí, kdy pomáhal zákazníkům dosáhnout úspěchu s PLM. Bill zákazníky provádí celým procesem PLM, od identifikace problémů a oblastí, kde PLM může organizaci přinést nějakou hodnotu, včetně ukázky, jak PLM dokáže jejich problémy vyřešit, až po úspěšnou konečnou implementaci PLM systému.

Guy Bursell

Technický produktový manažer, Siemens Digital Industries Software

Přišel do společnosti Siemens Digital Industries Software v roce 2002 a zaměřoval se na poskytování služeb zákazníkům při nasazování produktu Teamcenter v leteckém a obranném průmyslu, v odvětví špičkových technologií, v automobilovém průmyslu, v těžkém průmyslu a v energetice; v roce 2016 se přesunul do managementu produktů a v posledních letech se soustředí na řešení Teamcenter v cloudu. Guy má magisterský titul v oboru počítačem podporované konstrukce a výroby z Cranefield University.