Cyfrowe narzędzia do zarządzania produkcją spożywczą

Webinar na żądanie | 60 min.

Cyfrowe zarządzanie produkcją spożywczą z systemem Opcenter.

Branża żywności i napojów zmienia się pod presją konsolidacji, rosnących wymagań konsumentów, coraz bardziej wyśrubowanych przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności oraz nowych modeli biznesowych. Biorąc pod uwagę tempo zmian, tradycyjne metody zarządzania produkcją spożywczą nie są w stanie sprostać tym wszystkim wyzwaniom. Cyfrowa platforma Siemens Opcenter jest z powodzeniem wykorzystywana w branży spożywczej zarówno przez duże, jak i średnie firmy. Daje ona możliwość integracji systemów automatyki przemysłowej z systemami wspierającymi zarządzanie produkcją takimi jak APS, MES, QMS, R&D i pozwala śledzić krytyczne parametry technologiczne.

Według analityków branża spożywcza w ciągu najbliższych 3 lat doświadczy więcej zmian niż przez ostatnie 50… Zapraszamy na webinar, podczas którego opowiemy, jak wykorzystać cyfrowe narzędzia, by sprostać tym zmianom.

Dowiesz się:

  • Jak w prosty sposób przesyłać dane z linii produkcyjnych do chmury obliczeniowej i korzystać z najnowocześniejszych aplikacji wspieranych przez sztuczną inteligencję.
  • Jak udzielać natychmiastowej odpowiedzi w procesach reklamacyjnych dotyczących użytych surowców, parametrów procesów i innych wymaganych danych.
  • Jak szybko przygotować wszelkiego rodzaju zestawienia i raporty służące do analizy biznesowej i wprowadzania na rynek nowych produktów.