Przejdź do treści

Jak sprostać wyzwaniom w branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej i środków czystości

Webinar na żądanie | 52 min.

Oprogramowanie do zarządzania produkcją dla branży spożywczej, kosmetycznej i środków czystości

Zachowanie elastyczności i sprawności operacyjnej w branżach takich jak spożywcza, kosmetyczna i środków czystości, nabrało w ostatnim czasie zupełnie nowego znaczenia. Zapotrzebowanie na niektóre produkty wzrosło nawet 6-krotnie, co pociągnęło za sobą konieczność zmian w planowaniu (harmonogramie) produkcji, tak aby do maximum wykorzystać moce linii produkcyjnych, a także potrzebę natychmiastowej reakcji na oczekiwania klientów i opracowania, przetestowania i wprowadzenia nowych formuł i receptur. Jednocześnie należy zachować rygorystyczne normy jakościowe i zgodność z przepisami, stosując podejście ograniczania ryzyka.

Podczas webinaru przedstawimy korzyści płynące z digitalizacji operacji produkcyjnych.

Dołącz do nas, by odkryć zalety kompleksowego rozwiązania MOM dla branży spożywczej, kosmetycznej i środków czystości.

Dowiesz się:

  • Jak osiągnąć integrację pionową – synchronizację biznesu i produkcji poprzez połączenie procesów i sprawny przepływ (rozpowszechnianie) informacji w czasie rzeczywistym
  • Jak zredukować liczbę błędów i koszty produkcji poprzez koordynację zadań, automatyzację procesów i systemów wspierających zarządzanie, bezpośredni dostęp (w formie elektronicznej) operatorów do planów produkcji, dokumentacji technologicznej i instrukcji stanowiskowych.
  • Jak zintegrować testy jakości i reagować bezzwłocznie na wszelkie niezgodności we wszystkich procesach produkcyjnych.

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.