Przejdź do treści
E-book

Innowacyjne, wielofizyczne symulacje inżynierskie CFD

Poprawa jakości i rozszerzenie gamy produktów przy jednoczesnej redukcji kosztów i skróceniu czasu wprowadzenia na rynek? Zindywidualizowane produkty odpowiadające na najbardziej wymagające potrzeby klientów? Dzięki symulacjom CFD możesz ograniczyć kosztowne prototypy tworząc cyfrowy bliźniak produktu. Symulacja obliczeniowa pozwala przewidywać wpływ każdej zmiany konstrukcyjnej na parametry pracy produktu w świecie rzeczywistym. Symulacja inżynieryjna to kompleksowe prognozy – dokładniejsze i mniej kosztowne niż testy na realnych prototypach. Sprawdź, jak może zyskać Twoja firma tworząc projekt optymalny – zweryfikowany w cyfrowym świecie! Przekonaj się, jak możesz skorzystać dzięki wdrożeniu STAR CCM+ i HEEDS. Pobierz e-booki już dziś!

Oprogramowanie STAR CCM+ to pełna, multidyscyplinarna platforma przewidująca zachowanie produktu w świecie rzeczywistym. Symulacje cyfrowe są nie tylko tańsze, lecz zazwyczaj również bardziej dokładne dzięki wielokrotnym iteracjom.

Oprogramowanie HEEDS automatyzuje i przyspiesza proces eksploracji przestrzeni konstrukcyjnej. Znajduje konfiguracje konstrukcyjne, które najlepiej spełniają wymagania, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z pojedynczym komponentem, czy ze złożonym, multidyscyplinarnym systemem.

Star CCM+

Star CCM+

HEEDS

HEEDS

Wypełnij formularz, by pobrać dwa e-booki

Wystąpił błąd przesyłania formularza

Niestety formularz nie został poprawnie przesłany. Prosimy o ponowną próbę za chwilę lub kontakt z nami info.pl.plm@siemens.com +48 22 339 3523

Zapisujesz się po raz pierwszy? Prosimy o potwierdzenie zapisu poprzez link z wiadomości email, którą wkrótce otrzymasz.


Podając moje dane kontaktowe, upoważniam Siemens Digital Industries Software i jej podmioty stowarzyszone do kontaktowania się ze mną poprzez wiadomości e-mail, telefon i pocztę tradycyjną na temat swoich produktów i usług, jak to opisano szczegółowo tutaj. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i zarządzaj swoimi preferencjami.