Przejdź do treści
Promocja

Planowanie produkcji tańsze niż myślisz

Codzienne żmudne planowanie i harmonogramowanie produkcji to bolączka każdej firmy produkcyjnej niezależnie od jej wielkości. Zaawansowane systemy komputerowe APS wspierające procesy planowania i harmonogramowania są postrzegane jako rozwiązania skomplikowane i na tyle drogie, że stać na nie tylko największe przedsiębiorstwa. Tymczasem wcale tak nie musi być… 

Prezentujemy Państwu bardzo korzystny cenowo „pakiet startowy” APS oparty na światowej klasy rozwiązaniu SIMATIC IT Preactor APS firmy Siemens pozwalający na zastąpienie arkuszy kalkulacyjnych i wdrożenie zaawansowanego harmonogramowania produkcji przy niewielkich kosztach. Pakiet startowy APS kierowany jest wyłącznie do nowych Klientów nieposiadających żadnego systemu APS (poza arkuszami kalkulacyjnymi) i zawiera następujące korzyści:

  1. Licencja oprogramowania APS – SIEMENS SIMATIC IT Preactor AS Standard (pełna wieczysta licencja na 1 stanowisko)
  2. Wsparcie producenta systemu (software maintenace) na okres 1 roku dające prawo do aktualizacji wersji oprogramowania
  3. Usługi wdrożeniowe (10 dni konfiguracji systemu zdalnie)
  4. RABAT SPECJALNY na cały pakiet

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz po prawej stronie lub napisz do nas: info.pl.plm@siemens.com, lub zadzwoń +48 22 339 3523.

Aby zobaczyć, jak działa SIMATIC IT Preactor APS, obejrzyj krótki webinar.

Alt Text:

Zarejestruj się, aby otrzymać szczegóły oferty

Przykro nam, rejestracja się nie powiodła.

Prosimy o ponowną próbę lub kontakt info.pl.plm@siemens.com, +48 22 339 3523.

Zapisujesz się po raz pierwszy? Prosimy o potwierdzenie zapisu poprzez link z wiadomości email, którą wkrótce otrzymasz.


Podając moje dane kontaktowe, upoważniam Siemens Digital Industries Software i jej podmioty stowarzyszone do kontaktowania się ze mną poprzez wiadomości e-mail, telefon i pocztę tradycyjną na temat swoich produktów i usług, jak to opisano szczegółowo tutaj. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i zarządzaj swoimi preferencjami.