OTOMOTİV SEKTÖRÜ İÇİN PERFORMANS MÜHENDİSLİĞİ ÇÖZÜMLERİ

On-Demand Webinar

ARAÇ TASARIMI GÜN GEÇTIKÇE DAHA DA KARMAŞIK BIR HAL ALIYOR; HAFIF MALZEMELER, AKILLI SISTEMLER VE IŞLEVLER, KAPALI SISTEM DOĞRULAMA YAKLAŞIMLARI BUNA NEDEN OLAN FAKTÖRLERDEN BAZILARI.

Araç tasarımı gün geçtikçe daha da karmaşık bir hal alıyor; hafif malzemeler, akıllı sistemler ve işlevler, kapalı sistem doğrulama yaklaşımları buna neden olan faktörlerden bazıları. Tüm bu zorluklar; ses ve titreşim, konfor ve dayanıklılık gibi marka değeri için olan klasik performans gereksinimlerinin üzerine gelir ve tasarım sürecinde daha da fazla baskıya neden olur. Mühendislik bölümleri sürekli olarak daha fazla parametreyle, veriyle ve ürün varyasyonuyla kısa zamanda baş etmek zorunda kalır.

Simcenter portföyü, ekolojik baskı (yakıt ekonomisi ve emisyon azaltma önlemleri, hafiflik) ve mekatronik sistem yeniliği (güvenlik, gelişmiş sürüş yardım sistemleri, sürüş konforu, sürüş keyfi) gibi zorluklar altında dengeli araç performansı için simülasyon ve test çözümleriyle performans mühendisliği bölümlerine destek sağlar.

Bu webinar, performans mühendisliği departmanının üst düzey yönetimini ve belirli performans mühendisliği bölümlerini ilgilendiren konuları içermektedir.

Presenters:
Timofey Kuklin, business development consultant, Auto industry
Melda Çakal, CAE Application expert
Doç. Dr. Onur Saray - Professor at Bursa Technical University/ Automotive Durability Expert

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.