Přejít k obsahu

Správa technických publikací a výrobních návodek

Záznam webináře | 60 minut

Jak automatizovat a optimalizovat vznik technických publikací

Zabere vám spoustu úsilí, času a tím i peněz vytváření instrukcí pro montáž/výrobu, uživatelské návody, servisní manuály, katalogy, školící materiály pro obsluhu a technickou dokumentaci? Potřebujete vytvářet dokumentaci ve standardech S1000D nebo DITA (Darwin Information Typing Architecture)? Máte tolik variant výrobků, že se vám zdá nemožné mít pro každý výrobek vlastní a přesnou dokumentaci? Nestíháte pravidelně aktualizovat všechny tyto dokumenty? A drobné změny už nemáte prostor ani řešit? Pak potřebujete řešení, které vám pomůže optimalizovat tvorbu dokumentace, snadno vytvářet novou a automaticky aktualizovat stávající dokumentaci i při té nejmenší změně. 

Kvalitní dokumentace produktu je nezbytná pro úspěch vaší organizace a rozhodující pro vaše zákazníky, dodavatele, distributory a zaměstnance. Díky jednotné správě dokumentů a nástrojů pro jejich tvorbu a publikování, a také díky integraci kancelářského balíčku Microsoft Office do řešení Teamcenter, je možné vytvářet a spravovat dokumenty na základě vašich procesů vývoje výrobku a současně umožnit efektivní řízení dat. Tím se vytváří znalostní databáze výrobku pro pozdější tvorbu a správu dokumentů. 

 Co se dozvíte?

  • Jak nastavit standardy pro dokumentaci.
  • Jak využít pokročilé možnosti vytváření výrobních návodek, uživatelských manuálů, servisní a technické dokumentace.
  • Jak automatizovat a optimalizovat vznik publikací a jejich distribuci.
  • Jak snadno průběžně aktualizovat stávající publikace při změnách.

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.