Vývoj jednoúčelových strojů bez chyb a v krátkém čase

On Demand video coming soon

Vývoj jednoúčelových strojů bez chyb a v krátkém čase
Vývoj jednoúčelových strojů bez chyb a v krátkém čase

Představte si, že máte k dispozici virtuální prostředí, které věrně simuluje fyzikální prostředí našeho světa a kde můžete na základě vstupních požadavků vytvořit jednoduše funkční model stroje (mechatronický koncept), a následně zkoumat jeho chování v reálném čase. 

Dále si představte, že je možné v tomto modelu – konceptu - velice efektivně provádět studie různých možných variant v reálném čase a následně tyto varianty optimalizovat. 

Přidejme možnost propojit ovládací prvky mechatronického konceptu s dalšími nástroji, umožňujícími simulaci řídících prvků a studovat odezvy v reálném čase. 

Ze všech těchto studií získáváte přehledným způsobem informace o veškerých funkčních požadavcích na stroj a detailní podklady pro rozpracování ve všech disciplínách konstrukce.

Zaujalo vás to? Seznamte se s řešením NX Mechactronics Concept Designer a konceptem Virtuálního zprovoznění, které tuto představu zhmotňují. Registrujte se na webinář o řešení pro vývoj jednoúčelových strojů, který spojuje vývoj elektroniky, mechaniky a automatizace. Na webináři vystoupí: 

  • Jaroslav Haltmar, Portfolio Manager Digitální továrna 
  • Martin Baumruk, Software specialista Digitální továrna 
  • Tomáš Froněk, Specialista na Automatizaci Digitální továrna
Webinář se uskuteční 28. února od 10:00 do 11:00.

 

Registrace na webinář

Registrujte se, a dostanete e-mail, až bude toto video dostupné

Registrace neproběhla.

Prosím opakujte registraci.

Přihlašujete se k odběru k e-mailů společnosti Siemens PLM Software poprvé? Potvrďte prosím správnost emailu a svůj souhlas, v e-mailu který obdržíte.


Upozornění: Poskytnutím svých kontaktních informací opravňujete společnost Siemens PLM Software a její přidružené společnosti, aby Vás kontaktovali prostřednictvím e-mailu, telefonu a poštovních zásilek, o svých produktech a službách, jak je podrobně popsáno zde. Seznamte se s našimi zásadami ochrany osobních údaj? and spravujte své preference.

Děkujeme za registraci!

Registrace proběhla úspěšně.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.