Simulace více scénářů pro ověření systémů autonomního řízení

Záznam webináře | 44 minut

Zjistěte, zda jsou vaše systémy ADAS a systémy autonomního řízení dostatečně testovány

Validační a verifikační platforma
Umožňuje vytvořit rámec pro patřičné ověření systémů ADAS a autonomních vozidel a spojuje správu dat, automatizaci testování a možnosti následného zpracování výsledků do jediného bezproblémového pracovního postupu

V dnešní době již není možné certifikovat automobil pro omezené množství případů využití a spoléhat na to, že řidič v případě potřeby nebo nenadálé situace převezme řízení. Úroveň automatizace neustále roste a spolu s ní se také výrazně zvyšuje množství tesů, které je potřeba provést.

Aby bylo možné vytvořit rámec pro patřičné ověření, který nabízí rozsáhlé možnosti simulace scénářů analyzující výkonnost vozidla ve všech ohledech, je nutné si poradit s dvěma klíčovými prvky. Zaprvé je nutné zavést řetězec nástrojů pro automatizaci testování vozidla a zadruhé vytvořit jeho přesnou virtuální reprezentaci včetně senzorů a prostředí.

Zaregistrujte se na tento webinář a zjistěte více o bezproblémovém pracovním postupu, který spojuje správu dat, automatizaci testování a možnosti následného zpracování výsledků.

Objevte jeho možnosti:

  • Bezproblémový pracovní postup, který dokáže kombinovat práci v několika řešeních (Simcenter Prescan, HEEDS a Amesim)
  • Simulace více scénářů, které je možné vytvořit a následně automaticky provádět
  • Detailní a vysoce přesná tvorba scénářů

Prezentuje:

Enguerrand Prioux

Manažer produktové řady, Siemens PLM Software

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.