Přejít k obsahu

Testování pneumatik a parametrizace modelu pro splnění požadavků dynamické simulace vozidla

On Demand video coming soon

4 příklady demonstrující víceoborové využití jednoho modelu pneumatiky

Modely pneumatik určené pro simulaci dynamiky vozidla musí splňovat přísné nároky na přesnost a prediktivní analytiku. Široká škála systémových cílů, platforem, nástrojů a testů manévrů výrobcům výrazně komplikuje definici jednotných a opakovaně použitelných modelů. Kvůli tomu často běží souběžně několik testů a parametrizačních procesů pro různá použití.

Na tomto webináři prezentujeme metodologii spojující víceoborové použití jednoho modelu pneumatiky a jednotnou parametrizaci. Řešení Simcenter nabízí modely vhodné pro daný účel a zajišťuje vyváženost mezi přesností a náklady.

Ve spolupráci s vedoucími výrobci automobilů demonstrujeme 4 příklady využití testování pneumatiky a metody parametrizace:

  • Brždění s ABS – pro cenově dostupné stanovení přechodové odezvy pneumatiky
  • Ladění řídicí jednotky ESC pro kluzký povrch – k provádění přesných testů pneumatiky na kluzkém povrchu
  • Řešení extrémních situací – k určení optimálního poměru mezi úrovní přesnosti modelu a počtem testů s kombinovanými kluznými podmínkami
  • Parkování – využití běžného modelu pneumatiky pro manévrování při nízkých rychlostech

Pokud znáte požadovaný parametr modelu pneumatiky, můžete využít obchod Simcenter Tire Model Marketplace, který nabízí téměř 100 předdefinovaných a ověřených sad parametrů pro různá použití, například pro simulaci kluzných charakteristik. Stažením těchto modelů pneumatik výrazně snížíte náklady a zkrátíte dobu vývoje.

Registrujte se, prosím:

Registrujte se, a dostanete e-mail, až bude toto video dostupné

Registrace se nezdařila.

Zkuste to, prosím znovu.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens Digital Industries Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in our consent declaration. Please visit our privacy policy and manage your preferences.


Registrace byla úspěšná

Děkujeme za Vaší registraci. Za okamžik obdržíte potvrzující e-mail s přihlašovacími údaji.

Přihlašujete se poprvé k odběru e-mailů od společnosti Siemens PLM Software? Nezapomeňte potvrdit svůj zájem v e-mailu, který za chvíli obdržíte.