The Closed-Loop Digital Twin

Záznam webináře | 24 minut

Zjistěte, jaká data o výkonnosti přináší IIoT v rámci inovací v uzavřené smyčce

Tento webinář je zaměřen na využití digitálního dvojčete v uzavřené smyčce a na způsoby, jak může získávání aktuálních dat a jejich propojení s digitálními dvojčaty usnadnit inovace v návrhu výrobku, zlepšit výrobní operace a celkovou výkonnost.

Koncept digitálního dvojčete byl představen před více než dvaceti lety. Současné technologie již umožňují předávat data z provozu zpět do úplného hodnotového řetězce a přináší tak příležitosti k soustavné optimalizaci návrhu výrobku i výrobních postupů v uzavřené smyčce procesu rozhodování, který se týká všech tří částí – digitálního dvojčete výrobku, digitálního dvojčete výroby a digitálního dvojčete v provozu.


Tento webinář probíhá v angličtině.

Realize LIVE and User2User | May 26, 2021 | Virtual

Realize LIVE + User2User – Registration Now Open!

Realize LIVE and User2User – Registration Now Open!

For the first time, the Realize LIVE and User2User (U2U) events are becoming one unified content-rich experience. In the company of your peers from across the Siemens Digital Industries Software portfolio, which now includes Siemens EDA, you’ll enjoy a wealth of training and education, inspiration and insight - keeping you on the leading edge of digital transformation.

Máte dotazy?