Odhalte tajemství Solid Edge PDM

Záznam webináře

Podívejte se, jak spravovat návrhy Solid Edge a další data výrobků, zjednodušit vývoj a zvýšit inženýrskou efektivitu až o 25 procent díky výkonnému řešení PDM

Obrázek digitálního zámku, který ukrývá tajemství Solid Edge PDM

Objevte funkce Solid Edge PDM a zjednodušte vývoj výrobků:

  • Řízení dat a přístupových oprávnění pro ochranu duševního vlastnictví
  • Účinné vyhledávání pro podporu opakovaného používání
  • Pracovní postupy zjednodušující vývoj a zvyšující inženýrskou efektivitu.
  • Možnost sdílet data a spolupracovat se zaměstnanci v celém podniku na návrzích v různých CAD formátech, zvyšovat jejich kvalitu, snižovat množství chyb a rychleji dodávat výrobky na trh

Seznamte se s našim odborníkem na nástroje PDM:

Kurt Pennington – specialista ve společnosti Siemens se zaměřením na Teamcenter. Kurt pracuje ve společnosti Siemens již 13 let. Má více než 35 let zkušeností v oblasti návrhů a výroby, které získal u minulých zaměstnavatelů, například General Dynamics C4 a Andrew Corporation. Kurt má také rozsáhlé praktické zkušenosti se Solid Edge a různými CAD systémy a disponuje praktickými znalostmi nástrojů PDM, procesů a pracovních postupů, se kterými se inženýři setkávají každý den.

Případová studie o tom, jak řešení Solid Edge PDM zvýšilo inženýrskou efektivitu a produktivitu

Malý tým 12 konstruktérů společnosti Powerex používá Solid Edge při tvorbě desítek tisíc návrhů výrobků na zakázku v různých odvětvích. Nasadili nástroj PDM společnosti Siemens – Teamcenter Rapid Start, díky kterému získali kontrolu nad svými návrhy, revizemi a problémy. Společnost Powerex okamžitě zaznamenala nárůst produktivity až o 20 procent.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.