Simulace pro konstruktéry používající prostředí Creo

Záznam webináře

Podívejte se, jak mohou uživatelé prostředí Creo používat simulace

Simulace pro konstruktéry používající prostředí Creo
Simulace pro konstruktéry používající prostředí Creo

Jako konstruktér chcete co nejrychleji vědět, jak se váš návrh chová a jak funguje, abyste mohli rychle provést případné změny a co nejdřív navrhnout to nejlepší možné řešení. I konstruktéři musí pracovat se simulacemi, avšak nejspíš se vám zdá, že práce s nimi je časově náročná a finančně nákladná a že nemáte prostor učit se pracovat s množstvím nových a komplikovaných simulačních nástrojů. Možná vás proto budou zajímat oborově osvědčené simulační nástroje, se kterými lze snadno pracovat v prostředí Creo, tedy v prostředí, ve kterém trávíte většinu svého času.

V tomto webináři na vyžádání uvidíte příklady simulačních technologií pro výpočetní dynamiku tekutin (CFD), strukturální analýzu a mnoho dalších nástrojů, se kterými lze pracovat v rámci prostředí Creo. Také se dozvíte, jak můžete rychle přecházet mezi návrhem a simulací tak, abyste rychle dospěli k návrhu, který bude splňovat dané výkonové požadavky.

Seznamte se s integrací CAD-CAE se softwarem Siemens Simcenter

Simcenter je špičkové portfolio řešení pro simulace a testování, které zahrnuje nástroje speciálně pro CAE, pokrývající širokou škálu domén pro fyzikální simulaci, jako jsou například konstrukce, vibrace, proudění tekutin, kinematika, elektromagnetismus, akustika a další. Řešení CAE v portfoliu Simcenter jsou škálovatelná tak, aby vyhovovala potřebám odborných analytiků i konstruktérů. Díky úzké integraci CAD-CAE, která zkracuje dobu modelování komplexních simulací, máte více času na vyhodnocení výsledků.

Pro koho je webinář určen?

  • Konstruktéři, kteří používají prostředí Creo
  • Vedoucí technických oddělení
  • Vlastníci malých nebo středně velkých výrobních firem