Jak je možné využít simulace k rychlejšímu vývoji elektrických i hybridních vozidel

Záznam webináře | 46 minut

Simulace je možné využít k rychlejšímu vývoji elektrických i hybridních vozidel

Získejte výhody, které přináší využití simulací pro optimalizaci systémů a komponent při vývoji elektrických i hybridních vozidel.
Získejte výhody, které přináší využití simulací pro optimalizaci systémů a komponent při vývoji elektrických i hybridních vozidel.

Fyzický vývoj a testování elektrických vozidel a jejich hlavních součástí – elektrických strojů a baterií – je velmi nákladný proces jak na finance, tak i na zdroje, který si mohou dovolit provádět jen velmi dobře financované společnosti a laboratoře, které mají potřebné vybavení.

V tomto webináři si ukážeme, jak může simulace pomoci při vývoji tepelně efektního systému při minimalizaci výzkumu, analýz, testů a experimentů použitých pro analyzování chování systémů. Potřebujeme propojit analýzy proudění, přenosu tepla a elektrochemie baterií s analýzami prouděním, přenosu tepla a elektromagnetismu elektrických strojů abychom získaly nejlepší možné předpovědí chování systému, pro zajištění jeho integrity a vyhledání potenciálních problémů již v ranné fázi vývoje.

Celkově se dnes stává nezbytností prostřednictvím simulace analyzovat jednotlivé komponenty a systém jako celek, abychom zachytili komplexnost systému ještě před tím, než se začne vyrábět.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.