Přejít k obsahu

Návrh lodí řízený simulací

On Demand video coming soon

Díky automatizaci procesů a inteligentnímu prohledávání prostoru návrhů můžete při návrhu lodí dosáhnout stanovených konstrukčních a provozních cílů

Návrh moderních lodí je složitý a časově náročný proces. Během počáteční fáze tendru není dostatek času na všechny potřebné operace. Návrh trupu, který při stavbě minimalizuje kapitálové výdaje (CAPEX), ale přitom splní požadavky zákazníka na provozní výdaje (OPEX) a požadavky spojené s certifikací, je velmi složitý úkol. 

Tento webinář ukazuje, jak může moderní automatizace procesů, simulace a prohledávání návrhů urychlit vývoj a testování návrhů trupu, které budou splňovat požadavky CAPEX i OPEX. Celý postup je demonstrován na lodi typu OSV vyvinuté společnosti Digitread.  Díky propojení CAD modelů s 3D CFD řešeními a řízení procesu pomocí softwaru pro průzkum návrhů mohou námořní architekti objevit lepší a efektivnější návrhy a zajistit tak splnění termínů a požadavků. 

Zaregistrujte se na webinář

Registrujte se, a dostanete e-mail, až bude toto video dostupné

Je nám líto.

Nedokázali jsme zaznamenat váš požadavek.  Odešlete formulář znovu.  Děkujeme.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens PLM Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in detail here. Please visit our privacy policy and manage your preferences.

Děkujeme za váš zájem.

Byli jste úspěšně zaregistrováni. Zašleme vám e-mail s podrobnostmi.

Přihlašujete se poprvé k odběru e-mailů od společnosti Siemens PLM Software? Nezapomeňte potvrdit své přihlášení pomocí e-mailu, který za chvíli obdržíte.