Testování a inženýring hlučnosti projíždějícího vozidla

Záznam webináře

Splnění budoucích požadavků na hlučnost a zkrácení času potřebného na testování hlučnosti projíždějícího vozidla pomocí inovativních inženýringových metodologií.

splnit budoucí normy hlučnosti a zkrátit dobu testování.

Testování hlučnosti projíždějícího vozidla jako součást certifikace se stala důležitou součástí testování, protože může znemožnit výrobcům automobilů uvedení nových modelů na trh. Omezení se již řadu let upravují tak, aby lépe postihovala frekvenci používání vozidel v městských oblastech. V rámci ochrany zdraví určuje Evropská agentura pro životní prostředí stále přísnější omezení hlučnosti. 

Stále větší počet výrobců automobilů v současnosti využívá pokročilé inženýrské metodologie simulace hlučnosti projíždějícího vozidla, aby dokázali předvídat úroveň této hlučnosti již v časných fázích vývoje. Tento přístup umožňuje lépe pochopit, jak se jednotlivé dílčí systémy podílí na celkové hlučnosti vozidla. 

Sledujte tento webinář, kde se dozvíte jak: 

  • testováním hlučnosti projíždějícího vozidla správně a efektivně vyvíjet vozidla splňující normy 
  • dodržet dané normy při testování vnější a vnitřní hlučnosti projíždějícího vozidla 
  • lépe chápat nové NVH normy pro hybridní a elektrická vozidla (včetně systémů AVAS) 
  • používat pokročilé konstrukční metody spojující testování a simulaci (například metodu ASQ - airborne source quantification) 
  • předvídat úrovně hlučnosti a nastavit cílovou hlučnost jednotlivých komponent a dílčích systémů již v časných fázích vývoje

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.