Přejít k obsahu

Výrobní informační systém Siemens Opcenter Execution pro diskrétní typy výrob

On Demand video coming soon

Komplexní řešení pro správu výrobních operací poskytuje výrobcům moderní platformu pro digitalizaci výroby

Siemens Opcenter Execution

Siemens patří dlouhodobě mezi celosvětové lídry ve vývoji MOM/MES systémů. S řěšením Siemens Opcenter Execution Discrete (dříve označovaným jako Siemens SIMATIC IT Unified Architecture DM) se můžete setkat u široké škály výrobců v automobilovém, leteckém, strojírenském a energetickém průmyslu, ale i u výrobců spotřebního zboží. Spoléhají se na využití specializované out-of-the box funkcionality pro specifická odvětví, ať už se jedná o komplexní montážní a dílenská prostředí (vysoká složitost při nízkém objemu výroby) nebo o opakovanou, velkoobjemovou výrobu s vysokým stupněm automatizace.

V rámci tohoto webináře vám představíme MES systém Siemens Opcenter Execution Discrete tak, aby jste si udělali ucelenou představu, jak by toto řešení pomohlo zefektivnit správu vašich výrobních operací, jak vám umožní získat absolutní kontrolu nad celým procesem výroby, řízením kvality, pokročilým plánováním i komunikací s automatizačními prvky a systémy ve výrobě, s cílem pružně a rychle reagovat na změny v poptávce, designu produktů, výrobních událostí nebo v technologiích. To vše v reálném čase, bez papírů a vždy v souladu s ostatními podnikovými systémy.

Registrace

Register to get a email when this video becomes available

Formulář se nepodařilo odeslat.

Prosím proveďte registraci ještě jednou.

Přihlašujete se k odběru k e-mailů společnosti Siemens Digital Industries Software poprvé? Potvrďte prosím správnost emailu a svůj souhlas, v e-mailu který obdržíte.

Upozornění: Poskytnutím svých kontaktních informací opravňujete společnost Siemens Digital Industries Software a její přidružené společnosti, aby Vás kontaktovali prostřednictvím e-mailu, telefonu a poštovních zásilek, o svých produktech a službách, jak je podrobně popsáno zde. Seznamte se s našimi zásadami ochrany osobních údajů and spravujte své preference.


Odeslání formuláře proběhlo úspěšně.

Během pár minut obdržíte potvrzovací email. Věnujte prosím pozornost tomu, že je nutné se dále registrovat do platformy Zoom, poté dostanete link k přihlášení na webinář.

Přihlašujete se k odběru k e-mailů společnosti Siemens PLM Software poprvé? Potvrďte prosím správnost emailové adresy a svůj souhlas v e-mailu který obdržíte.