Využití služeb vzdáleného monitorování IoT k vytvoření nových zdrojů příjmů

Záznam webináře | 20 minut

Řešení vzdáleného monitorování stavu a servisu IoT

Servisní technik vzdáleně monitoruje průmyslové stroje IoT (IIoT)

Jaký stálý příjem získáváte z prodeje, jakmile zákazník převezme své průmyslové zařízení? Je k dispozici vzdálený přístup?

Podívejte se na tento webinář a zjistěte, jak začít se vzdáleným monitorováním a vzdáleným servisem IoT. Prodlužte cyklus příjmů tak, aby odpovídal délce životního cyklu výrobku, a budujte lepší vztahy se zákazníky.

Zaregistrujte se na tento webinář na vyžádání a seznamte se s klíčovými funkcemi řešení vzdáleného přístupu společnosti Siemens:

  • Plánování údržby – pouze v případě potřeby – bez přerušení výroby
  • Provádějte vzdálenou identifikaci problémů se stroji a následné opravy, aktualizace a změny parametrů stroje
  • Předcházejte neplánovaným odstávkám
  • Zkraťte dobu mezi zjištěním problému a aplikací řešení
  • Objednávejte náhradní díly pouze v případě potřeby
  • Vybudujte základnu pro nové inovativní služby

Vzdálené monitorování zařízení

Vzdálené monitorování zařízení umožňuje výrobcům průmyslových strojů a dílů monitorovat stav, kondici a stav instalovaných strojů na dálku. To vám umožní okamžitě a na dálku diagnostikovat, opravit nebo aktualizovat zařízení a zkrátit dobu mezi detekcí a řešením. Prodlužte cyklus příjmů tak, aby odpovídal délce životního cyklu výrobku, a budujte lepší vztahy se zákazníky.

Poskytujte služby vzdáleného monitorování

Vzdálené monitorování stavu zahrnuje připojení k senzorům na zařízeních v provozu prostřednictvím internetu věcí a následné dálkové sledování toho, jak a kdy je výrobek používán a jak funguje. Zavedením služeb vzdáleného monitorování mohou výrobci strojů zvýšit příjmy z prodeje zařízení a zvýšit efektivitu údržby pomocí rozhodnutí založených na datech. Díky přehledu o údajích o strojích mohou společnosti nabízet svým zákazníkům jedinečné služby, jako jsou například údržba jako služba, optimalizace jako služba, leasing s platbou za použití nebo dynamické záruky.

Klíčové vlastnosti řešení vzdáleného servisu a vzdáleného monitorování stavu společnosti Siemens

MindSphere®, průmyslové řešení IoT jako služba od společnosti Siemens, poskytuje hotová řešení pro vzdálené monitorování stavu i vzdálený servis. To umožňuje prediktivní údržbu, která poskytuje údaje o trendech v reálném čase, které ukazují výkyvy v chování aktiv a odesílají upozornění, pokud tyto výkyvy překročí přijatelné, uživatelem definované limity. Tento přístup eliminuje plýtvání spojené se zbytečnými preventivními opravami a zároveň upozorňuje pracovníky údržby na problémy dříve, než se stanou závažnými, což umožňuje postupnou plánovanou údržbu na základě zdokumentované potřeby.

Podívejte se na náš webinář, kde se dozvíte více o klíčových vlastnostech řešení vzdáleného servisu společnosti Siemens a o tom, jak můžete odlišit svou nabídku služeb od konkurence a zvýšit loajalitu zákazníků.

 

Seznamte se s přednášejícími

Fernando Martínez Calderón

Fernando Martínez Calderón

Manažer pro průmyslová řešení MindSphere, Siemens Digital Industries Software

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.