Přejít k obsahu

Účinný sběr dat jízdního zatížení

Záznam webináře

Pro úspěch inženýrských procesů týkajících se odolnosti vozidla je nutné mít přehled o zatíženích, která na něj budou působit během jeho předpokládané životnosti. Sběr dat jízdního zatížení (nebo též RLDA) je skvělý způsob, jak přesně otestovat chování vozidla.

Sběr reálných dat jízdního zatížení na zkušebním polygonu

Sběr dat jízdního zatížení (nebo též RLDA) je skvělý způsob, jak přesně otestovat chování vozidla. Zohledňuje všechny typy jízdních parametrů a parametrů vozidla, například hmotnost, setrvačnost, odpor vzduchu a valivý odpor, vlastnosti vozovky, zatížení motoru a rychlost vozidla. Data jízdního zatížení se používají ke stanovení cílové odolnosti. 

Probíraná témata: 

  • Jak sbírat realistická data zatížení
  • Jak optimalizovat proces sběru dat a získat tak kvalitní data pro co nejvíce vozidel v co nejkratším čase
  • Jak integrovat analýzu odolnosti do vývojových procesů vozidla 

Podívejte se, jak vedoucí inženýr John Davis a jeho tým ve společnosti General Motors realizují sběr dat jízdního zatížení a navrhují stylová, spolehlivá a odolná vozidla vysoké kvality. 

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.