Účinný sběr dat jízdního zatížení

Záznam webináře

Pro úspěch inženýrských procesů týkajících se odolnosti vozidla je nutné mít přehled o zatíženích, která na něj budou působit během jeho předpokládané životnosti. Sběr dat jízdního zatížení (nebo též RLDA) je skvělý způsob, jak přesně otestovat chování vozidla.

Sběr reálných dat jízdního zatížení na zkušebním polygonu
RLDA na zkušebním polygonu

Sběr dat jízdního zatížení (nebo též RLDA) je skvělý způsob, jak přesně otestovat chování vozidla. Zohledňuje všechny typy jízdních parametrů a parametrů vozidla, například hmotnost, setrvačnost, odpor vzduchu a valivý odpor, vlastnosti vozovky, zatížení motoru a rychlost vozidla. Data jízdního zatížení se používají ke stanovení cílové odolnosti. 

Probíraná témata: 

  • Jak sbírat realistická data zatížení
  • Jak optimalizovat proces sběru dat a získat tak kvalitní data pro co nejvíce vozidel v co nejkratším čase
  • Jak integrovat analýzu odolnosti do vývojových procesů vozidla 

Podívejte se, jak vedoucí inženýr John Davis a jeho tým ve společnosti General Motors realizují sběr dat jízdního zatížení a navrhují stylová, spolehlivá a odolná vozidla vysoké kvality. 

Realize LIVE and User2User | May 26, 2021 | Virtual

Realize LIVE + User2User – Registration Now Open!

Realize LIVE and User2User – Registration Now Open!

For the first time, the Realize LIVE and User2User (U2U) events are becoming one unified content-rich experience. In the company of your peers from across the Siemens Digital Industries Software portfolio, which now includes Siemens EDA, you’ll enjoy a wealth of training and education, inspiration and insight - keeping you on the leading edge of digital transformation.

Máte dotazy?