Účinný sběr dat jízdního zatížení

Záznam webináře

Pro úspěch inženýrských procesů týkajících se odolnosti vozidla je nutné mít přehled o zatíženích, která na něj budou působit během jeho předpokládané životnosti. Sběr dat jízdního zatížení (nebo též RLDA) je skvělý způsob, jak přesně otestovat chování vozidla.

Sběr reálných dat jízdního zatížení na zkušebním polygonu
RLDA na zkušebním polygonu

Sběr dat jízdního zatížení (nebo též RLDA) je skvělý způsob, jak přesně otestovat chování vozidla. Zohledňuje všechny typy jízdních parametrů a parametrů vozidla, například hmotnost, setrvačnost, odpor vzduchu a valivý odpor, vlastnosti vozovky, zatížení motoru a rychlost vozidla. Data jízdního zatížení se používají ke stanovení cílové odolnosti. 

Probíraná témata: 

  • Jak sbírat realistická data zatížení
  • Jak optimalizovat proces sběru dat a získat tak kvalitní data pro co nejvíce vozidel v co nejkratším čase
  • Jak integrovat analýzu odolnosti do vývojových procesů vozidla 

Podívejte se, jak vedoucí inženýr John Davis a jeho tým ve společnosti General Motors realizují sběr dat jízdního zatížení a navrhují stylová, spolehlivá a odolná vozidla vysoké kvality. 

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.