Nevídaná transparentnost díky digitálnímu dvojčeti dodavatelského řetězce

Záznam webináře

Podívejte se, jak společnosti Strauss a Givaudan vybudovaly digitální dvojčata dodavatelského řetězce pomocí platformy průmyslového internetu věcí Siemens MindSphere

Zaregistrujte se na tento webinář pořádaný společnostmi Givaudan a Siemens. Průmysloví experti z těchto společností vysvětlují, jak lze průmyslový internet věcí využít k dosažení transparentnosti v mlékárenském dodavatelském řetězci.

Digitální dvojčata výrobků a výroby byla vytvořena pomocí platformy internetu věcí společnosti Siemens MindSphere, která získává data z továrních automatizačních a podnikových systémů. Cílem je data sdílet se spotřebiteli, dodavateli a regulátory.

Probíraná témata:

  • o problémech v dnešním potravinářském průmyslu a o tom, jak funguje uzavřený dodavatelský řetězec využívající digitalizaci
  • účel a přínos digitálního dvojčete dodavatelského řetězce demonstrovaný společnostmi Strauss a Givaudan
  • jak vytvořit digitální dvojče dodavatelského řetězce pomocí internetu věcí

Martin Roest

Projektový ředitel, Givaudan Int. AG

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.