Objevte novou generaci návrhů pro letecký průmysl

Záznam webináře | 60 minut

Jak zavádět inovace a urychlit vývoj výrobků v leteckém průmyslu

Objevte novou generaci návrhů pro letecký průmysl
Objevte novou generaci návrhů pro letecký průmysl

Poptávka po nových výrobcích v odvětví letectví a obrany i nadále roste. Zákazníci vyžadují co nejvyšší úroveň výkonnosti, kvality a spolehlivosti. Výrobky v odvětví letectví a obrany musí navíc splňovat přísné smluvní a legislativní požadavky. Globální návrhářský a dodavatelský řetězec v odvětví letectví a obrany je pod tlakem, protože musí zvládat řešit problémy s návrhem a spoluprací a přitom dodávat výrobky na trh rychleji. Správná metodologie tvorby definic 3D výrobků a jejich spotřeby je proto klíčem ke globálně distribuovanému vývojovému prostředí výrobků.

Připojte se k tomuto webináři a podívejte se, jak pomocí nástrojů a řešení vytvořit virtuální reprezentace výrobků v podobě digitálních dvojčat, která vám pomohou urychlit programové harmonogramy a snížit náklady na vývoj.

V tomto webináři se dozvíte:

  • Jak zavádět inovace a urychlit vývoj výrobků v leteckém průmyslu
  • Výhody flexibilní a integrované sady nástrojů, která urychluje práci a zvyšuje kvalitu výrobků

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.