Přejít k obsahu

Realizace inteligentních výrobních systémů pro elektroniku: Význam řízení výrobních operací

Záznam webináře

Podívejte se, jak lze pomocí technologií pro správu výrobních operací (MOM) implementovat inteligentní výrobní systémy pro elektroniku.

Prvotřídní řešení pro správu výrobních operací (MOM) v průmyslu s elektronikou umožňuje rozšířit digitalizaci v celém vývojovém cyklu – od návrhu až po výrobu. To zahrnuje realizaci výroby, řízení kvality, správu materiálů, plánování a inteligentní výrobní systémy, které jsou přímo spojeny se stroji a výrobními linkami.

Zúčastněte se tohoto webináře a Podívejte se, jak společné řešení řízení výrobních operací společností Siemens PLM Software a Mentor Valor podporuje výrobce elektroniky a umožňuje jim přinášet výrobky na trh rychleji a zvyšovat jejich kvalitu a efektivitu výroby.

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.