Přejít k obsahu

Pochopení výhod procesu FMEA (Failure Mode and Effects Analysis) podpořeného řešením s uzavřenou smyčkou kvality

Záznam webináře | 31 minut

Podívejte se, jak systém kvality s uzavřenou smyčkou pomáhá v rámci procesu FMEA a jak firmám umožňuje provádět úplné analýzy rizik.

Siemens Quality Management System, holistické řešení pro řízení kvality s uzavřenou smyčkou

Ve světě globální automobilových dodavatelů mohou mít chyby výrobců závažné a nákladné důsledky: zvýšené náklady na záruční opravy, ovlivnění funkčnosti a bezpečnosti výrobku nebo nesplnění požadovaných norem automobilového průmyslu. Schopnost ohodnotit rizika spojená s možným selháním výrobku je naprosto zásadní a proces FMEA je důležitým nástrojem, který umožňuje provést vyhodnocení rizik.

Efektivní používání procesu FMEA v rámci kompletního systému řízení kvality (QMS) umožňuje výrobcům vyhnout se problémům ještě před zahájením výroby a zvýšit tak bezpečnost i spolehlivost výrobků.

V tomto webináři se dozvíte, jak systém kvality s uzavřenou smyčkou pomáhá v rámci procesu FMEA a jak firmám umožňuje provádět úplné analýzy rizik. 

Probereme následující témata: 

  • Výhody řízení kvality s uzavřenou smyčkou 
  • Osvědčené postupy od odborníků společnosti Siemens na tuto oblast 
  • Jak zákazníci díky systému řízení kvality dosáhli výrazného zlepšení svých procesů

Valentina Lupo

Vedoucí oddělení zakázkové výroby, Siemens Digital Industries Software

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.