Přejít k obsahu

Použití CFD simulací u skutečných čerpadlových systémů

Záznam webináře

Jak zjistíte, že čerpadla, která navrhujete, splňují výkonnostní požadavky?

Simulace čerpadla

Čerpadla mohou být poměrně složitá, ať už se jedná o geometrii nebo o přechodové fyzikální jevy kapalin, které probíhají uvnitř. Pokud se při určování efektivity návrhu stále spoléháte na fyzické testy prototypů, tak je konkurence před vámi.

Fyzické testování je pro dnešní trh příliš časově i finančně nákladné. Vhodnější je, pokud víte, že výrobky splňují výkonnostní požadavky v libovolné fázi vývoje ještě před tím, než vyrobíte první prototyp. Toho lze dosáhnout díky výpočtu simulace dynamiky kapalin ve 3D (CFD) použité na modelu daného čerpadla.

V tomto webináři zjistíte, jak lze CFD použít k určení výkonnosti čerpadla. Kromě toho se dozvíte, jaká jsou v procesu simulace čerpadla úzká místa, jaké existují technologie, licenční schémata a jak lze k překonání úzkých míst využít technickou podporu.

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.