Cloudový PLM systém budoucnosti je zde - vyzkoušejte Teamcenter X!

Strategie zjednodušující inovace výrobků pomocí vizualizací v PLM , virtuální realitě a digitálnímu dvojčeti

Záznam webináře

Začněte s inovacemi díky výkonným vizualizačním PLM nástrojům podporujícím spolupráci, zpřesňování a ověřování návrhů výrobků

Mnoho společností používá k ověřování a korekcím konstrukce svých výrobků fyzické prototypy. Fyzické prototypy mohou být nákladné a oprava problémů odhalených v pozdní fázi je nákladnější. 

Podívejte se na tento webinář, který vám představí PLM vizualizace v řešení Teamcenter, které podporují inovace a rozhodnutí podložená daty. Podívejte se, jak lze do vývoje výrobků začlenit digitální technologie v rané fázi vývojového procesu, což pomáhá při řešení problémů bez nutnosti nákladného přepracování. Pomocí JT formátu nezávislého na použitém CAD systému je možné snadno sdílet, vizualizovat, připomínkovat, prozkoumávat a vyměňovat 2D a 3D návrhy. Teamcenter podporuje cenově dostupná, komerční řešení pro virtuální realitu (VR), která nabízejí pohlcující vizualizaci výrobků na vašem počítači. Kontroly v prostředí virtuální reality umožňují vyhodnocovat a posuzovat ergonomické faktory návrhu, například zorné pole, dosažitelnost a bezpečná vzdálenost.

Podívejte se, jak může digitální dvojče výrobku nahradit fyzické prototypy a maximalizovat tak hodnotu 2D a 3D součástí návrhu, snížit náklady na inovace a zjednodušit inženýrské a výrobní procesy.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.