Závod začíná: Optimalizujte vývoj systémů E/E s cílem získat podíl na trhu eVTOL

Záznam webináře | 33 minut

Zjistěte, jak optimalizovat vývoj systémů E/E s cílem uspět na trhu s elektrickými letadly, která mohou startovat a přistávat vertikálně (eVTOL).

elektrické vozidlo s vertikálním vzletem a přistáním (eVTOL) na pozadí města

S nedávnými oznámeními o certifikaci a objednávkách od společností, které vyrábějí elektrická letadla, která mohou startovat a přistávat vertikálně (eVTOL), se rozběhl závod o zajištění pozice na tomto trhu.

Zavádění této rozšiřující se letecké technologie představuje specifické výzvy pro komplexnost elektrických systémů. Všem je společná maximalizace elektrické účinnosti a doletu letadla.

Získání podílu na trhu bude vyžadovat zrychlení výroby. Hlavní překážkou efektivní a rychlé výroby jsou změny návrhu platformy.

Zaregistrujte se k záznamu tohoto webináře na vyžádání a dozvíte se, jak se vypořádat s novými výzvami na tomto expandujícím trhu a jak mít pod kontrolou rychle se měnící certifikační a regulační požadavky.

V tomto webináři jsou vysvětlena následující témata:

  • Trendy ve vývoji systémů E/E a jejich důsledky pro letadla eVTOL
  • Jak využít moderní digitální podnikové procesy k řešení souvisejících výzev
  • Co představuje moderní digitální prostředí pro vývoj systémů E/E na bázi modelů

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.