Přejít k obsahu

Výroba kabelových svazků podle modelů

Záznam webináře | 25 minut

Vyvíjejte výrobní procesy za zlomek času díky inženýringu podle modelů

Podívejte se na toto video a zjistěte, jak technologie výrobního inženýringu umožňuje dosáhnout nevídané automatizace, kontinuity dat a správy změn a může výrobcům pomoci při vývoji optimálních výrobních procesů ve zlomku času ve srovnání s tradičními přístupy.

Podívejte se, jak konstrukční a výrobní technologie umožňují dosáhnout nevídané automatizace, kontinuity dat a správy změn. Sledujte, jak výrobci vyvíjejí optimální výrobní procesy za zlomek času oproti tradičnímu přístupu.

Průmysl s kabelovými svazky zaujímá na trhu značný podíl – jen prodeje v automobilovém průmyslu se do roku 2025 odhadují ve výši 90 bilionů dolarů. Průmysl vykazuje spoustu složitostí, které technologie často nedokáže vyřešit. Častá je velká závislost na zkušených výrobních inženýrech, kteří používají základní CAD a tabulkové nástroje a u většiny procesů musejí data opakovaně zadávat. Problémy v průmyslu, například vysoká konkurence, složitost a poptávka po nižších cenách, způsobují, že vedoucí podniků hledají technologie, které jim pomohou transformovat jejich výrobní a nákladové procesy. Tento webinář na vyžádání vás seznámí s výrobními a inženýrskými nástroji Capital a přístupem výroby podle modelů. Tato technologie umožňuje dosáhnout nevídané automatizace, kontinuity dat a správy změn a může výrobcům pomoci při vývoji optimálních výrobních procesů ve zlomku času ve srovnání s tradičními přístupy.

Klíčové body výroby kabelových svazků podle modelů

  • Co způsobuje rychlé změny u výrobců kabelových svazků
  • Proč s těmito změnami nemohou současné metody soupeřit
  • Jak může digitalizace transformovat podnik

Cílová skupina webináře

  • Projektanti elektrických systémů a kabeláže
  • Návrháři a výrobci kabelových svazků a pracovníci plánování výroby
  • Výrobci a dodavatelé kabeláže