Přejít k obsahu

Řízení výrobního procesu v MES systému Opcenter Execution Discrete

On Demand video coming soon

Seznamte se s řízením výrobního procesu pro diskrétní tyb výroby.

Siemens Opcenter Execution Discrete je specializovaný MES systém (výrobní informační systém), který využívají zákazníci, pro které je charakteristický diskrétní typ výroby, tedy výroby kusových výrobků s nižší mírou automatizace. Typickými představiteli tohoto výrobního typu jsou strojírenské podniky, výrobci komponent pro automobilový nebo letecký průmysl.

Webinář je koncipán tak, aby vám představil možnosti podpory výrobního procesu formou praktických ukázek a typických scénářů, se kterými se setkáváme u našich zákazníků. Cílem je jednoduchou formou přiblížit možnosti, které tato špičková technologie nabízí pro pokročilé operativní řízení výroby propojující stávající podnikové a automatizační systémy.

Webinář navazuje na předchozí díl, ve kterém jsme vám představili základní topologii systému Opcenter Execution, který najdete ZDE. Jeho znalost však není podmínkou k pochopení tohoto pokračování, specificky zaměřeného na výrobní (fabrikační) proces.

Registrace

Registrujte se, a dostanete e-mail, až bude toto video dostupné

Formulář se nepodařilo odeslat.

Prosím proveďte registraci ještě jednou.

Přihlašujete se k odběru k e-mailů společnosti Siemens Digital Industries Software poprvé? Potvrďte prosím správnost emailu a svůj souhlas, v e-mailu který obdržíte.

Upozornění: Poskytnutím svých kontaktních informací opravňujete společnost Siemens Digital Industries Software a její přidružené společnosti, aby Vás kontaktovali prostřednictvím e-mailu, telefonu a poštovních zásilek, o svých produktech a službách, jak je podrobně popsáno zde. Seznamte se s našimi zásadami ochrany osobních údajů and spravujte své preference.

Odeslání formuláře proběhlo úspěšně.

Během pár minut obdržíte potvrzovací email. Věnujte prosím pozornost tomu, že je nutné se dále registrovat do platformy Zoom, poté dostanete link k přihlášení na webinář.