Přejít k obsahu

Efektivní správa dat výrobků pomocí nástroje Mentor PADS

Záznam webináře

Ještě lepší návrhy PCB v nástroji PADS!

Návrh PCB v PADS

Jsou vám tyto problémy s návrhy PCB povědomé?

  • Nejnovější data návrhů se v týmu obtížně hledají, sdílejí a opakovaně používají.
  • Návrhy elektroniky jsou odděleny od strojírenských návrhů.
  • Změny v návrhu se provádí v pozdní fázi a dochází k problémům ve výrobě.

Využijte tento webinář na vyžádání a podívejte se, jak můžete ušetřit až 25 procent času díky účinnějším procesům a spolupráci se všemi týmy ze strojírenské i elektronické domény. 

Teamcenter Rapid Start pro správu dat výrobku (PDM) nabízí klíč k jednoduššímu vývoji výrobků. PDM se dá implementovat, ať již používáte Mentor PADS nebo jiný nástroj pro strojírenský a elektronický návrh. Snadno se používá a spravuje, přičemž IT zdroje a investice jsou minimální.

Tento software spojuje data návrhu různých aplikací a umístění do jediného bezpečného systému. Tím všem uživatelům v podniku usnadňuje hledání a opakované použití dat. Teamcenter můžete využívat přímo v nástroji Mentor PADS nebo v samotném webovém prohlížeči.

Objevte software PDM, který se snadno používá a usnadňuje sdílení dat s uživateli CAD i jiných systémů. Podívejte se, jak lze propojit strojírenský a elektronický návrh v jedné rozpisce tak, aby v rámci celé konstrukce a výroby všichni viděli celý výrobek. Neztrácejte čas hledáním dat a zaměřte se na opakované použití a optimalizaci stávajících návrhů, čímž snížíte náklady a dosáhnete inovativnějších výrobků.

Kromě toho dokáže PDM růst spolu s vaším podnikem. Pokud budete později ke správě osob a procesů v celé firmě potřebovat pokročilejší správu životního cyklu výrobku (PLM), můžete Teamcenter Rapid Start rozšířit a zvýšit tak návratnost svých investic.