Přejít k obsahu

Inženýrský návrh mechatroniky nové generace

Záznam webináře | 31 minut

Výkonný software pro návrhy mechatroniky nové generace.

Vytvářejte elektrostrojírenské návrhy na PC pomocí technologií digitálních dvojčat Siemens NX
Řešení návrhů nové generace s integrací ECAD a MCAD společnosti Siemens

Tento webinář popisuje trendy inženýrských návrhů mechatroniky a jejich vliv na proces návrhu. S rostoucí poptávkou po chytřejších, menších a propojených elektronických výrobcích je spojen strmý nárůst jejich složitosti. Aby toho šlo využít jako konkurenční výhody, je nutné při návrhu a výrobě těchto výrobků zefektivnit mechatronické a inženýrské procesy. Naši odborníci vám ukážou, jak díky řešením nové generace společnosti Siemens dosáhnout prvotřídních návrhů mechatroniky a integrovat strojírenské a elektronické aspekty výrobků pro jejich inovace a rychlejší dodání na trh.

V tomto webináři o návrzích mechatroniky se dozvíte, jak:

  • Vylepšit aktuální pracovní postupy integrací návrhových procesů mechatroniky
  • Použít simulace v NX a ověřit návrh ještě před zahájením výroby
  • Využít složitost návrhů mechatroniky jako konkurenční výhodu
  • Provést digitální transformaci podniku
  • Vyhodnotit náklady na mechatronický návrhový proces

Budoucnost mechatronického inženýrství s digitálními dvojčaty

Díky digitálním dvojčatům se svět simulací stává předlohou skutečného světa. Výkonná technologie mechatroniky nové generace nabízí nové úrovně inovací v inženýrství a zároveň eliminuje rizika a maximalizuje výkonnost. Inženýři mechatroniky díky ní mohou virtuálně modelovat a validovat všechny kroky vývoje výrobků a identifikovat problémy i možná selhání. Simulace nejen urychlují návrhový proces, ale podporují také testování dlouho před výrobou samotných prototypů. Díky tomu se mohou vývojáři lépe vypořádat se složitostí výrobků, protože mohou otestovat a porovnat více konfigurací, než by bylo možné u fyzických modelů.

Klíčové výhody: Jak vám CAD software pro návrh mechatroniky společnosti Siemens pomáhá překonat překážky na cestě za inovací

  • Vyšší efektivita a vylepšené pracovní postupy nabízejí více času na tvorbu inovativních a revolučních výrobků
  • Rychlejší uvádění výrobků na trh s prvotřídními vlastnostmi a funkcemi
  • Lepší pochopení mechatronických výrobků a jejich chování pomáhá odhalit chyby již v rané fázi jejich návrhu
  • Lepší komunikace v týmu a s třetími stranami podporuje spolupráci a snižuje náklady
  • Vylepšené pracovní postupy zvyšující přesnost CAD návrhů pro rychlejší dodání výrobků na trh

Poznejte naše experty, kteří proberou funkce softwaru pro elektrostrojírenské návrhy:

Nick Daumann: Vedoucí marketingového oddělení
Nick dříve pracoval jako marketingový pracovník pro kybernetické a elektronické výrobky v letectví a obraně a jako vedoucí pracovník v telekomunikacích.

Dave Walker: Vedoucí oddělení softwaru
Má přes 30 let zkušeností v oblasti strojírenství, spotřební elektroniky, obnovitelných energií a síťové infrastruktury. Dave pracoval ve velkých korporacích, malých podnicích i startupech.

Tento webinář o návrhu mechatronických technologií je vhodný zejména pro:

Konstruktéry v oblasti elektroniky a strojírenství, mechatronické inženýry a dodavatele elektronických výrobků, kteří řeší rostoucí složitost výrobků a nové technologie ovlivňující spolupráci při jejich vývoji.

Případová studie o využití CAD softwaru Siemens NX, Teamcenter a Xpedition

Polar Electro nabízí fitness náramky nejvyšší kvality. Polar pracuje se složitou elektronikou, která obstarává komunikační funkce, GPS, pohyb a biosnímače a zároveň se snaží dosáhnout vysoké estetické úrovně jejich fitness náramku. Podívejte se, jak CAD software společnosti Siemens pomohl Polaru dosáhnout rovnováhy mezi velikostí, váhou, ergonomií, funkcemi, řízením energie a kvalitou.


Přečtěte si náš technický dokument o revolučních technologiích v oblastech jako generativní návrh, procesy návrhů aditivní výroby, elektrostrojírenské modely a pohlcující virtuální realita.