Jak dosáhnout dokonalé správy NX dat

Záznam webináře

I přesto, že již používáte správu NX dat v rámci technického úseku, nemusí plně pokrývat potřeby komunikace s dalšími úseky v rámci vaší společnosti nebo s dodavateli a zákazníky.

Spravujte NX data
Spravujte NX data

Potřebujete ke správě NX dat lepší systém?

I přesto, že již používáte správu NX dat v rámci technického úseku, nemusí plně pokrývat potřeby komunikace s dalšími úseky v rámci vaší společnosti nebo s dodavateli a zákazníky.

Software pro správu dat výrobků (PDM) spojuje data z různých aplikací a umístění do jediného bezpečného systému a tím všem v podniku usnadňuje jejich nalezení a opakované použití. Namísto plýtvání cenným časem inženýrů při hledání dat je možné se zaměřit na opakované použití a optimalizaci existujících návrhů vedoucí k úspoře nákladů a k vývoji lepších a inovativnějších výrobků.

Teamcenter® od společnosti Siemens PLM Software je světově nejrozšířenější řešení správy dat výrobků (PDM). Pokud chcete rychle zavést PDM, vyzkoušejte Teamcenter Rapid Start, což je předkonfigurované řešení Teamcenteru, které zahrnuje všechny základní funkce. Teamcenter Rapid Start nabízí všechny výhody správy dat výrobků (PDM) díky osvědčeným postupům a rychlé implementaci. Je to nový způsob zavádění Teamcenteru a výborný krok směrem ke správě NX dat.

Zúčastněte se zdarma webináře věnovaného tomu, jak dosáhnout dokonalé správy NX dat za pouhé 2-3 týdny!

Realize LIVE and User2User | May 26, 2021 | Virtual

Realize LIVE + User2User – Registration Now Open!

Realize LIVE and User2User – Registration Now Open!

For the first time, the Realize LIVE and User2User (U2U) events are becoming one unified content-rich experience. In the company of your peers from across the Siemens Digital Industries Software portfolio, which now includes Siemens EDA, you’ll enjoy a wealth of training and education, inspiration and insight - keeping you on the leading edge of digital transformation.

Máte dotazy?