Řešení pro virtuální zprovoznění strojů

Záznam webináře | 47 minut

Výrobní podniky stále častěji vyžadují od svých dodavatelů virtuální ověření strojů na digitálních dvojčatech. Díky revoluční technologii od společnosti Siemens mohou výrobci strojů tyto požadavky nejen splnit, ale i překonat.

Snižte náklady, zkraťte dodací termíny a zvyšte úroveň strojů
Snižte náklady, zkraťte dodací termíny a zvyšte úroveň strojů

Kompletní řešení pro digitální dvojčata a virtuální zprovoznění průmyslových strojů

Díky kompletnímu řešení digitálních dvojčat a virtuálnímu zprovoznění využitím Siemens NX mohou výrobci snižovat náklady, zkrátit dodací termíny a zvýšit úroveň kvality dodaných strojů. Výrobci tak mohou vytvořit 3D CAD model stroje a provádět nad ním simulace skutečného chování řízené virtuálním PLC. Díky těmto nástrojům mohou strojní a elektro konstrukce a oddělení automatizace spolupracovat na zvyšování kvality.

V tomto webináři se dozvíte, jak:

  • Zvýšit kvalitu stroje včasným odhalením a napravením chyb již ve virtuálním prostředí.
  • Vyškolit obsluhu ještě před uvedením stroje do provozu.
  • Zvýšit zisky díky použití digitálních dvojčat strojů.
  • Validovat posloupnost operací, aby nedošlo k poškození stroje.
  • Podívejte se, co předávací testy virtuálních továren obnáší.

Pro koho je tento webinář určen?

Tento webinář může pomoci výrobcům průmyslových strojů s přijetím konceptu virtuální továrny ke zlepšení kvality a výkonu strojů.

Přednášející:

Scott Felber

Marketingový manažer pro NX, Siemens Digital Industries Software

Scott Felber je marketingový manažer pro NX ve společnosti Siemens Digital Industries Software. Hlavním úkolem Scotta je pomáhat zákazníkům dosáhnout maximálního potenciálu při používání produktů společnosti Siemens, zejména při navrhování v NX. Může zákazníkům pomoci zefektivnit práci s NX v kontextu s Teamcenterem, automatizací procesů a dalšími způsoby použití návrhových dat. Spolupracuje se zákazníky a pomáhá jim transformovat jejich podnikové procesy tím, že odhaluje činnosti bez přidané hodnoty.

Colm Gavin

Manažer vývoje portfolia, Siemens Digital Industries Software

Colm Gavin pracuje pro společnost Siemens 19 let a v současné době odpovídá za propagaci digitalizace pro výrobce strojů a výrobních linek. Díky svým zkušenostem s diskrétní výrobou pomohl mnoha výrobcům využít nových inovací, které přináší Průmysl 4.0.