Přejít k obsahu

Nízkokódový vývoj v akci

Záznam webináře | 34 minut

Podívejte se, jak může nízkokódový vývoj pomoci vašemu podniku s digitalizací.

Nízkokódový vývoj v akci

S nástupem převratných technologií a rostoucím konkurenčním tlakem musí podniky měnit způsob, jakým fungují a jak provádí digitální transformace. Mnoho podniků však čelí různým problémům, například:

  • Poptávka po řešeních přesahuje možnosti týmů IT podpory – až 80 % lídrů na trhu potvrzuje, že IT týmy mají obrovské množství požadavků, které nestíhají odbavit.*
  • Tradiční metody vývoje nezohledňují obchodní hlediska a často se stane, že řešení po dodání nesplňuje požadavky.
  • Obchodní části tak nemají dostatečnou podporu a obrací se k neautorizovaným SaaS aplikacím a nástrojům bez vědomí IT oddělení.

Nízkokódový vývoj mění způsob, jakým firmy vytváří, nasazují a spravují aplikace, které jim umožňují dosahovat cílů v rámci digitalizace. Připojte se k našemu webináři a zapojte se do diskuze o tom, jak se k těmto problémům staví různé podniky.

*Zdroje: Digitální odpojení: Studie souladu obchodu a IT v roce 2019

Bill Boswell

Vedoucí oddělení marketingu cloudových řešení, Siemens Digital Industries Software

Bill má na starosti globální marketing společnosti Siemens Digital Industries Software pro cloudová řešení, například plaftormy MindSphere Internet of Things (IoT) a Mendix for Industry. Předtím byl Boswell ředitelem marketingu cloudových služeb a obchodní strategie ve společnosti Siemens PLM Software, kde se zaměřoval na dodávky řešení pro PLM a analýzu velkých dat v cloudu, například řešení Omneo Software as a Service (SaaS) pro zjišťování výkonnosti výrobků.

Dina Durutlic

Marketingový produktový manažer, Mendix

Dina se zaměřuje na propagaci systému Mendix a souvisejících řešení s vysokou přidanou hodnotou. Během své kariéry pracovala s nejnovějšími technologiemi, které podnikům přináší významné konkurenční výhody.

Mike Schiraldi

Vedoucí vývoje platformy, Mendix

Mike pomáhá zákazníkům pochopit výhody používání aplikace Mendix při řešení konkrétních problémů. Mike rád spolupracuje s různými projektovými týmy v oblasti technických požadavků, softwarových funkcí i komplexních podnikových řešení. Má bakalářský titul z IT na univerzitě University of Connecticut a rozumí praktickým aspektům z hlediska vývojáře.