Propojení digitálního podniku prostřednictvím kompozitních aplikací s nízkou potřebou kódu

Záznam webináře

Aplikace s nízkou potřebou kódu mohou poskytnout personalizované řešení, které je nutné k překonání výzev ve všech krocích od návrhu výrobku až po jeho používání.

Využívejte průmyslový software naplno pomocí aplikací s nízkou potřebou kódu

Komplexnost. V dnešní době výrobci čelí řadě výzev a rostoucí komplexnost je jednou z těch, které nevykazují žádné známky toho, že by vymizely. Pro práci se současnými daty, systémy, procesy a lidmi mohou aplikace s nízkou potřebou kódu poskytnout personalizované řešení, které je nutné k překonání výzev ve všech krocích od návrhu výrobku až po jeho používání. 

Probíraná témata:

  • Využívání dat a služeb z různorodých řešení bez nutnosti přizpůsobení
  • Snadný vývoj účelových aplikací, které kontextualizují data v reálném čase
  • Používání jedné podnikové aplikace k navigaci a dodržování klíčových procesů
  • Zlepšení efektivity a spolupráce propojením jinak izolovaných informací

Seznamte se s přednášejícími:

Beth Herr

Marketingová manažerka cloudových řešení, Siemens Digital Industries Software

Beth Herr pomáhala poslední tři roky zákazníkům společnosti Siemens a učila je, jak pracovat s cloudovými řešeními, aby mohli zahájit svoji cestu k digitalizaci. Beth se aktuálně soustředí na IoT, analýzu životních cyklů a vývoj aplikací s nízkou potřebou kódu a náplní její práce je identifikace problémů v průmyslu a nabízení pomocné ruky zákazníkům, které učí, jak tyto problémy pomocí řešení Xcelerator vyřešit. Ve společnosti Siemens Digital Industries Software pracuje již devět let.

Peter De Moerloose

Vedoucí oddělení výrobních zón společnosti Mendix, Siemens Digital Industries Software

Peter De Moerloose, vedoucí oddělení výrobních zón společnosti Mendix patřící pod společnost Siemens, se zaměřuje na plánování změn v rámci digitalizace. Ve společnosti Siemens pracuje již 25 let a je autorem portfolia Digital Enterprise, které obsahuje různá řešení správy výrobního provozu a životního cyklu výrobků. Aktuálně Peter působí ve společnosti Mendix v Americe a podílí se na tvorbě předního cloudového vývojového prostředí pro zákazníky Siemens Xcelerator.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.