Klíčové systémy a nízký kód: integrace a vylepšení pracovních postupů

Záznam webináře | 39 minut

Zúčastněte se tohoto webináře a dozvíte se více o funkcích integrace a o integraci důležitých dat.

Integrace a vylepšení: Funkce nízkokódových aplikací

Pokud si podniky chtějí udržet konkurenceschopnost, musí zavádět inovace a zrychlit návratnost investic. Aby tohoto cíle dosáhly, musí správným týmům poskytovat správná data ve správný čas. Týmy pak pracují efektivněji. Zrušení společných datových úložišť bez přiřazení datových specialistů by mělo být díky nízkokódovému vývoji relativně snadné.

V tomto webináři vás Gordon Van Huizen a Peter De Moerloose seznámí s rolí integrace, způsoby využití nízkého kódu k úspěšnému dokončení řešení a způsoby optimalizací aktuálně ručně prováděných procesů.

Přednášející:

Gordon Van Huizen

Viceprezident pro strategie, Mendix, Siemens Digital Industries Software

Gordon se na pozici viceprezidenta pro strategie zaměřuje na tvorbu strategie na základě strategických cílů, inovací a požadavků zákazníků. Také prostřednictvím svých znalostí aplikací, podnikového softwaru a cloudových služeb směruje vývoj aplikací společnosti Mendix. Gordon má více než 30letou praxi v oboru softwaru a vedl strategii a vývoj několika předních aplikací v oboru, například hlavní produkt společnosti BEA, WebLogic Server. Na pozici analytika ve společnosti Gartner plnil úlohu poradce pro podnikové vedoucí IT oddělení a dodavatele softwaru ve věcech vývoje mobilních aplikací, cloudových služeb a strategií API. Dříve měl Gordon seniorní exekutivní role ve společnostech DSI (CTO), Progress Software (CTO, VP Products & GM) a Sonic Software (CTO), kde pracoval na uvedení prvního systému ESB (Enterprise Service Bus) na trh a zavedením kategorie ESB.

Peter De Moerloose

Vedoucí oddělení výrobních zón společnosti Mendix, Siemens Digital Industries Software

Peter De Moerloose, vedoucí oddělení výrobních zón společnosti Mendix patřící pod společnost Siemens, se zaměřuje na plánování změn v rámci digitalizace. Ve společnosti Siemens pracuje již 25 let a je autorem portfolia Digital Enterprise, které obsahuje různá řešení správy výrobního provozu a životního cyklu výrobků. Aktuálně Peter působí ve společnosti Mendix v Americe a podílí se na tvorbě předního cloudového vývojového prostředí pro zákazníky Siemens Xcelerator.