Vývoj digitálního podniku prostřednictvím oborových aplikací s nízkou potřebou kódu

Záznam webináře | 28 minut

Univerzální velikost není vhodná pro všechny. Totéž platí i pro aplikace. Organizace mohou vytvořit aplikaci s nízkou potřebou kódu, která řeší konkrétní problém, s nímž se ve svém oboru potýkají.

Vytváření oborových aplikací s nízkou potřebou kódu

Vývoj aplikací s nízkou potřebou kódu je známý již více než deset let. Jeho vstup do různých oborů je poměrně nedávný a zůstává mnoho otázek, jak jej lze využít k řešení složitých problémů. Pro organizace, které mají zkušenosti s vývojem s nízkou potřebou kódu, se jedná o milník, od kterého mohou začít vytvářet řešení a systémy, které je přemění na digitální podnik.

Probíraná témata:

  • Jak určit nejvhodnější případy použití pro váš obor
  • Jak využít partnery a odborníky na danou oblast k vývoji oborových aplikací
  • Jak reagovat na obchodní, provozní a zákaznické potřeby v řádu dnů, nikoli měsíců 
  • Jak převést nejdůležitější duševní vlastnictví a know-how na personalizované, moderní a flexibilní aplikace a řešení

Seznamte se s přednášejícími:

Beth Herr

Marketingová manažerka cloudových řešení, Siemens Digital Industries Software

Beth Herr pomáhala poslední tři roky zákazníkům společnosti Siemens a učila je, jak pracovat s cloudovými řešeními, aby mohli zahájit svoji cestu k digitalizaci. Beth se aktuálně soustředí na IoT, analýzu životních cyklů a vývoj aplikací s nízkou potřebou kódu a náplní její práce je identifikace problémů v průmyslu a nabízení pomocné ruky zákazníkům, které učí, jak tyto problémy pomocí řešení Xcelerator vyřešit. Ve společnosti Siemens Digital Industries Software pracuje již devět let.

Peter De Moerloose

Vedoucí oddělení výrobních zón společnosti Mendix, Siemens Digital Industries Software

Peter De Moerloose, vedoucí oddělení výrobních zón společnosti Mendix patřící pod společnost Siemens, se zaměřuje na plánování změn v rámci digitalizace. Ve společnosti Siemens pracuje již 25 let a je autorem portfolia Digital Enterprise, které obsahuje různá řešení správy výrobního provozu a životního cyklu výrobků. Aktuálně Peter působí ve společnosti Mendix v Americe a podílí se na tvorbě předního cloudového vývojového prostředí pro zákazníky Siemens Xcelerator.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.