Industrializace 3D tisku a aditivní výroby prostřednictvím kompletního integrovaného procesu

Záznam webináře | 45 minut

Seznamte se s plným potenciálem 3D tisku a aditivní výroby a s tím, jak integrovat funkce pro aditivní návrh, inženýrství, plánování výroby a výrobu.

Inženýr pracující na optimalizaci topologie pomocí softwaru společnosti Siemens pro 3D tisk a aditivní výrobu
Transformujte svůj návrh pomocí průmyslového 3D tisku a aditivní výroby


V tomto webináři se hlouběji podíváme na to, jak software společnosti Siemens pro 3D tisk řeší tento problém prostřednictvím výrobního systému pro aditivní výrobu:

  • Podívejte se, jak se trh s aditivní výrobou přesouvá od prototypů do plné výroby:
  • Úzce integrovaný systém snižuje složitost aditivní výroby a 3D tisku.
  • Seznamte se s výhodami jednotného digitálního vlákna od aditivního návrhu až po výrobu.
  • Porozumějte faktorům, díky kterým se trh s aditivní výrobou stává udržitelným, opakovatelným a kvalitním průmyslovým odvětvím, které bude uspokojovat tržní poptávku.

Téma aditivní výroby a 3D tisku je užitečné zejména pro:

Konstruktéry, inženýry, analytiky a výrobce, kteří řeší problémy s transformací svých podniků, výrobků a procesů pomocí softwaru pro aditivní výrobu a 3D tisk.

Seznamte se s naším odborníkem Ashley Eckhoffem, který vám představí technologie pro 3D tisk a aditivní výrobu

Ashley pracoval pro společnost Siemens přes 20 let na různých pozicích. Poslední tři roky se intenzivně věnoval aditivnímu návrhu a výrobě, zpočátku jako produktový manažer NX a nyní jako marketingový manažer pro skupinu Manufacturing Engineering.

Průmyslový proces aditivní výroby je základem pro využití plného potenciálu, který aditivní výroba přináší. Tento webinář je druhým v řadě a uvidíte v něm, proč je společnost Siemens v čele této nové technologie a jak vám naše produkty mohou pomoci využít potenciál aditivní výroby.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.