Zrychlete vývoj hybridních a elektrických vozidel pomocí prediktivních simulací

Záznam webináře

Jak je možné využít simulace během celého procesu návrhu a splnit tak očekávání trhu v oblasti elektrifikace a hybridizace? Jaký vliv mají simulace na vývoj vozidel a rychlost jejich dodání na trh?

Zúčastněte se našeho webináře o významu prediktivní simulace při vývoji hybridních a elektrických vozidel.

Závody v elektrifikaci automobilového průmyslu již začaly a přináší zcela nové požadavky na vývoj vozidel. Návrh inovativních vozidel je velmi složitý. Aby bylo dodání výrobků na trh rychlejší, vznikají nové metodologie a nástroje. Simulace nejsou výjimkou. Výrobci se je musí naučit používat v co největší míře. 

V tomto webináři Fred Ross a Thomas Desbarats, odborníci společnosti Siemens Digital Industries Software na automobilový průmysl, představí hlavní trendy v automobilovém průmyslu, využití digitálního dvojčete a podrobnosti o tom, jak Simcenter výrazně posouvá simulační postupy. Díky tvorbě a nasazení platformy pro prediktivní simulace umožňuje Simcenter vývojovým oddělením šetřit čas při vyhodnocování výkonnosti nových elektrických, hybridních a konvenčních vozidel od návrhu architektury až po testovací fázi a zrychlit tak rozhodování. Když začnou simulace používat i konstruktéři, kteří nejsou experty na simulace, budete moci ještě více zrychlit analýzu vozidla z hlediska energetické účinnosti, výkonu, ovladatelnosti a řízení teploty a zajistit si tak konkurenční výhodu v rychlosti dodání na trh a splnění výkonnostních požadavků

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.