Přejít k obsahu

Rychlé inovace a návrh odolného chlazení pomocí softwaru HVAC CFD

Záznam webináře | 48 minut

Zjistěte, jak lze optimalizovat proudění vzduchu pomocí rychlého a snadno použitelného softwaru HVAC CFD, který je vestavěn přímo v CAD prostředí.

Software HVAC CFD v prostředí NX-CAD

Vzhledem k tomu, že polovina spotřeby energie se využívá k vytápění a chlazení prostor, čelí výrobci HVAC systémů a komponent složitým problémům při návrhu energeticky efektivních výrobků při současném snižování nákladů a dodržení neustále se měnících požadavků na spolehlivost. HVAC CFD software vestavěn v CAD aplikaci výrazně mění odvětví vytápění a chlazení tím, že dokáže zvýšit tepelnou účinnost až na 80 % a současně zkrátit návrh o třetinu.

Simcenter FLOEFD umožňuje inženýrům simulovat HVAC vybavení a výkonnost systémů — od návrhu konceptu až po konečnou validaci ještě před vynaložením velkých investic a tvorbou prototypů. Software HVAC CFD vám může poskytnout cenné informace a pomoci konstruktérům provádět správná rozhodnutí týkající se zlepšení proudění, optimalizace energetické účinnosti nebo sledování provozních podmínek.

V tomto výukovém webináři zaměřeném na software HVAC CFD vestavěný v CAD aplikaci ukazujeme konstruktérům a inženýrům:

  • Jak využívat moderní simulační postupy přímo v CAD softwaru.
  • Cenné informace spojené s návrhem a konstrukcí, které lze získat pomocí softwaru HVAC CFD.
  • Jak optimalizovat HVAC systémy a komponenty (ventily, výměníky tepla atd.) z hlediska výkonnosti, pohodlí a úspor energie.