Přejít k obsahu

Webinář: Trendy v odvětví těžkých strojů

Záznam webináře | 60 minut

Získejte více informací o snižování emisí v odvětví těžkých strojů a ověřených vývojových nástrojích nutných ke splnění požadavků na výkonnost a inovace.

Trendy v odvětví těžkých strojů

Trendy ve vývoji těžkých strojů kladou stále vyšší požadavky na dodržování zpřísňujících se regulačních předpisů zejména v oblasti trvalé udržitelnosti, snižování emisí a zvyšování bezpečnosti a způsobují revoluci ve způsobu, jak firmy tento vývoj provádějí. Jeden z nejvýznamnějších trendů, snižování emisí, je vnímán jako největší problém pro následujících 5 let. Pro jeho vyřešení jsou nezbytné ověřené postupy, které zajistí splnění funkčních požadavků, zlepší komunikaci pro usnadnění spolupráce mezi distribuovanými týmy, zajistí vyšší míru inovací řešících nadcházející výzvy a průběžné ověřování kvality.

V tomto webináři diskutují Bill Davis, ředitel společnosti Siemens pro odvětví těžkých strojů, a Tom Spangler, marketingový manažer společnosti Siemens, o neustále rostoucí složitosti, s níž se firmy potýkají během vývoje nových výrobků, a o tom, jak mohou produkty Siemens pomoci při řešení nejpalčivějších problémů.