Autonomní doprava a pohodlí pasažérů

Záznam webináře | 61 minut

NX nabízí nástroje pro generativní návrh, aditivní výrobu, spolupráci a mnohem více.

Autonomní doprava a pohodlí pasažérů

Zavádění inovací nebylo v automobilovém průmyslu a dopravě nikdy rychlejší než v současnosti. Elektrifikace, konektivita, autonomní řízení a odlehčené karoserie zcela mění konstrukci vozidel i způsob, jak s nimi lidé interagují. Nová generace vozidel vyžaduje konstrukční řešení nové generace, která odstraňují překážky na cestě za inovacemi díky integrované sadě nástrojů pro konstrukci a validaci. V tomto záznamu webináře se dozvíte, jak NX integruje mechanickou a elektro konstrukci s nejproduktivnějším prostředím pro modelování. Ukážeme vám, jak by mohla vypadat doprava budoucnosti, představíme vám unikátní výzvy, jimž musí automobilový průmysl při používání nových technologií čelit, ale hlavně vám ukážeme nový způsob jak těmto výzvám čelit.

Další informace: 

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.