Rozšíření dosahu digitalizace prostřednictvím aplikací s nízkou potřebou kódu

Záznam webináře

Rozšíření dosahu digitalizace prostřednictvím aplikací s nízkou potřebou kódu

Rozšíření dosahu digitalizace prostřednictvím aplikací s nízkou potřebou kódu

Důležitým strategickým cílem většiny průmyslových společností je jejich přeměna na digitální společnost. Dosažení tohoto cíle si však žádá zapojení mnoha týmů, systémů a procesů. Prvním krokem na cestě k digitalizaci nebo vhodným řešením pro vyplnění mezer digitalizace jsou aplikace s nízkou potřebou kódu.

Probíraná témata:

  • Množství aplikací s nízkou potřebou kódu, které lze vyvinout v rámci společnosti a propojit tak systémy PLM, ERP, MES, CRM a IOT.
  • Úvod do vývoje aplikací s nízkou potřebou kódu a jak jej zvládá společnost Mendix.
  • Jak aplikace s nízkou potřebou kódu zapadají do portfolia řešení Xcelerator.

Beth Herr

Marketingová manažerka cloudových řešení, Siemens Digital Industries Software

Beth Herr pomáhala poslední tři roky zákazníkům společnosti Siemens a učila je, jak pracovat s cloudovými řešeními, aby mohli zahájit svoji cestu k digitalizaci. Beth se aktuálně soustředí na IoT, analýzu životních cyklů a vývoj aplikací s nízkou potřebou kódu a náplní její práce je identifikace problémů v průmyslu a nabízení pomocné ruky zákazníkům, které učí, jak tyto problémy pomocí řešení Xcelerator vyřešit. Ve společnosti Siemens Digital Industries Software pracuje již devět let.

Peter De Moerloose

Vedoucí oddělení výrobních zón společnosti Mendix, Siemens Digital Industries Software

Peter De Moerloose, vedoucí oddělení výrobních zón společnosti Mendix patřící pod společnost Siemens, se zaměřuje na plánování změn v rámci digitalizace. Ve společnosti Siemens pracuje již 25 let a je autorem portfolia Digital Enterprise, které obsahuje různá řešení správy výrobního provozu a životního cyklu výrobků. Aktuálně Peter působí ve společnosti Mendix v Americe a podílí se na tvorbě předního cloudového vývojového prostředí pro zákazníky Siemens Xcelerator.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.