Zrychlení vývoje softwaru a řízení autonomních vozidel díky společné platformě

Záznam webináře | 38 minut

Zavedením společné platformy umožníte transparentní sdílení informací ve všech fázích vývoje vestavěného softwaru a řízení, jejich ověření a validaci.

V automobilovém průmyslu je v současnosti zapotřebí zavést novou generaci systémového inženýringu. Autonomní řízení, elektrifikace, sdílená mobilita a další faktory výrazně ovlivnily inovace na trhu s automobily zavedením různých technologií, například cloudových technologií, umělé inteligence a internetu věcí. 

V důsledku toho nyní společnosti postupují při vývoji výrobků plynuleji a agilněji. Oproti předchozímu vnímání vývoje jednotlivých výrobků jako samostatných částí nyní více chápou nutnost integrace a snaží se ji zajistit. Zjišťují, že běžně používané softwarové nástroje a procesy tyto požadavky často nesplňují. Kvůli tomu často není v celém procesu zajištěna dostatečná transparence, konzistence a kvalita.

Vývoj softwarových nástrojů a řízení využívající jednotnou platformu zjednodušuje návrhové iterace, zvyšuje produktivitu a zajišťuje sledování validačních kritérií od konceptu až po nasazení.

V rámci tohoto webináře náš odborník na vývoj vestavěného softwaru vozidel popisuje, jak naše simulační řešení pomáhají v následujících oblastech:

  • Zvládnutí technologie virtuálních modelů a digitálního vlákna umožňující sledovatelnost dat i procesů.
  • Sledování validačních cílů od konceptu až po nasazení v rámci celého hodnotového řetězce ověření a validace
  • Snížení nákladů na vývoj a zrychlení uvedení na trh pomocí jednotné platformy