Simulace systémů: klíčový aspekt vývoje elektrifikovaných těžkých strojů

Záznam webináře | 50 minut

Demonstrace postupu, jak může simulace systémů pomoci při vývoji elektrifikovaných těžkých strojů.

Elektrifikace strojů za pomoci simulace systémů

Kvůli přísným omezením (nízké emise) a konkurenci na trhu (celkové náklady) se začínají výrobci těžkých strojů posouvat k elektrifikovaným strojům. V rámci tohoto posunu musí být výrobci a dodavatelé schopni předvídat hodnotu elektrifikovaných systémů co nejdříve. Simulace systémů poskytuje podporu v celé řadě oblastí inovací, například optimalizace spotřeby paliva, produktivita a autonomie.

V tomto webináři si ukážeme, jak může řešení pro simulace Simcenter Amesim v tomto posunu technologií pomoci. Zjistěte, jak lze virtuálně provést průzkum a optimalizaci návrhu hybridní architektury již v časných fázích vývojového cyklu pomocí nástroje pro hybridní optimalizace Simcenter Amesim. Kromě toho může náš systém pro simulace pomoci při návrhu baterií od generování realistických modelů na základě zlomku vstupních dat až po ověření stárnutí a řízení tepela.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.