Přejít k obsahu

Jak daleko jste se zaváděním IoT a implementací digitalizace?

Záznam webináře | 47 minut

Webinář prezentovaný společnostmi Siemens a Forrester

Budovy s digitálním pokrytím

Vyhodnocení připravenosti na internet věcí (IoT) připravené společnostmi Forrester a Siemens vám pomůže určit vyspělost vaší IoT strategie a projektů. Mnoho společností v současnosti nasazuje nebo plánuje nasadit řešení pro internet věcí, aby získali konkurenční výhodu ve světě, kde jsou data považována za novou ropu. Připojte se k Billovi a Michele, kteří popisují, jak vyhodnotit připravenost na IoT a revidovat stav odvětví.

Bill Boswell

Vedoucí oddělení marketingu cloudových řešení, Siemens Digital Industries Software

Bill má na starosti globální marketing společnosti Siemens Digital Industries Software pro cloudová řešení, například plaftormy MindSphere Internet of Things (IoT) a Mendix for Industry. Předtím byl Boswell ředitelem marketingu cloudových služeb a obchodní strategie ve společnosti Siemens PLM Software, kde se zaměřoval na dodávky řešení pro PLM a analýzu velkých dat v cloudu, například řešení Omneo Software as a Service (SaaS) pro zjišťování výkonnosti výrobků.

Michele Pelino

Forrester | Hlavní analytik, Forrester

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.