Přejít k obsahu

Vývoj digitálních dvojčat pro zlepšení výkonnosti proudového motoru

Záznam webináře | 40 minut

Podívejte se, jaký dopad má digitalizace na celý hodnotový řetězec. Poslechněte si, jaké vize mají Thierry Olbrechts a Durrell Rittenberg, odborníci na letecký průmysl ve společnosti Siemens Digital Industries Software.

Digitalizace

Stále přísnější omezení hlučností a emisí vytváří na výrobce proudových motorů enormní tlak. Současně jsou klíčovými faktory také efektivita, spolehlivost a bezpečnost. Celková výkonnost, jakožto kombinace těchto požadavků, závisí na vzájemné spolupráci stále vyššího počtu vysoce specializovaných subsystémů. Sestavy proudových motorů jsou velmi složité z hlediska struktury i procesů a vyžadují znalosti odborníků z mnoha oblastí.

Pro vývoj leteckých motorů se správně vyváženými funkčními požadavky potřebují výrobci technickou aplikaci, která nabízí ucelený přehled napříč celou řadou oborů. Současně však potřebují také co nejlepší nástroje pro konkrétní použití. Správné řešení musí podporovat rozhodování na základě podrobných znalostí na všech úrovních (od komponent až po celý systém) a využívat datové toky.

Viz také:
Simcenter Amesim - Zvýšení výkonnosti proudového motoru - Video
LMS Imagine.Lab pro letecké motory - leták

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.