Rychlé a efektivní tepelné simulace

Záznam webináře

Zrychlete a zlevněte návrh vozidel pomocí digitálních prototypů a simulací.

Rychlé a efektivní tepelné simulace
Rychlé a efektivní tepelné simulace

Přísné předpisy nenutí výrobce vozidel pouze vyrábět ekologičtější a bezpečnější vozidla, ale také podněcují soupeření s konkurencí. Když se tyto problémy spojí s požadavky zákazníků na přizpůsobení vozidel, může být výroba úspěšného vozu opravdu problematická. Výrobci hledají způsoby, jak pomocí digitálního návrhu řešit problémy spojené s velkým množstvím variant a současně zajistit splnění všech požadavků návrhu.

V tomto webináři vám bývalý pracovník tepelného řízení ve společnosti Daimler popíše, jak společnost Daimler řešila všechny požadavky návrhu pomocí digitálního prototypu. První vyrobený fyzický prototyp tak byl zaměřen na ověření a validaci návrhu, čímž šetřil čas i peníze spotřebované na vývoj.

Webinář popisuje příklad postupů správy aerodynamiky a tepelného řízení a to, jak konstruktéři pomocí automatizace procesů dokázali předvídat chování tepelné ochrany v různých provozních podmínkách.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.